Aadress: Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald 48222 Jõgevamaa.
Raamatukoguhoidja Marje Pagi.
Telefon: +372 5350 6125, e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee
Avatud: ETN 10-18, KRLP suletud.
Raamatukogus on WIFI.
pilt

pilt

neljapäev, 7. september 2023

Maia Sermandi fotode isikunäitus

 7. septembrist on Aidu raamatukogus avatud uus näitus. Välja on pandud 20 fotosessioonidel jäädvustatud fotot. Fotode autor on Maia Sermand, kes käis täna oma töid ise välja panemas.Maia Sermand
Maia:

"Tere tulemast minu esimesele isikunäitusele!

Minu nimi on Maia ja olen 42-aastane. Hing on alati helisenud ühes rütmis loovuse ja käsitööga.

Fotograafiamaailma sukeldusin 7. aastat tagasi. 2017. aasta juunikuus oli see hetk, kui pildistasin esimest korda pulmas ehk siis kõige esimene töö oli kohe väga vastutusrikas ja suur ettevõtmine. Sellest päevast peale on minu süda tuksunud fotograafia rütmis. Esimene kaamera sai soetatud 200.- eest ja see oli kasutatud. Teise suutsin ühel fotosessioonil ära uputada. Kukkusin karsumm vette ja hingusele see läkski. Täna on mul neljas pildimasin. Täiskaader hübriid.

Varasem kogemus piirdus looduse jäädvustamisega. Ajaga selgus, et mulle meeletult meeldib inimestega töötada. Et just see on see, mis mind siiralt rõõmustab. Tee algul sai päris palju õpitud, katsetatud, eksitud, arenetud. Žanritest on vist kõige südamelähedasemad teemad fantaasia ning buduaar. Muinasjutte olen alati armastanud. Samas panevad kõik teemad ja mõtted mu hinge helisema.

Kui rääkida stuudio kujundusest, stilistikast, kostüümidest, siis kõik, mida saan, valmistan ise. Kui vaja, ehitan, värvin, jne. Samuti õmblen meeleldi ise kleite. Ka siin näitusel on paar minu enda näputööd, mida olen sessioonidel kasutanud. Leiate tulemid ka fotodelt.

Näitusele panin üles kerge läbilõike minu senistest  tegemistest läbi seitsme aasta.

Head uudistamist!"

Vaata ka Maia facebooki lehe linki:

https://www.facebook.com/maiasermandphotography


Näitus jääb avatuks aasta lõpuni

Olete oodatud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar