Aadress: Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald 48222 Jõgevamaa.
Raamatukoguhoidja Marje Pagi.
Telefon: +372 5350 6125, e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee
Avatud: ETN 10-18, KRLP suletud.
Raamatukogus on WIFI.
pilt

pilt

neljapäev, 27. aprill 2023

Aprillikuus veel uusi raamatuid!

Rosete on noor õpetaja, kes sõidab koos tütrega oma kolleegi juurde suvitama. Selle suvega soovib ta valmis kirjutada ajaviiteromaani, mille kallal juba mõnda aega on pusinud, kuid kahjuks ei ole see seni kõige paremini edenenud. Rosete loodab, et mõnus puhkus maakohas mõjub inspireerivalt ja mõtted hakkavad jälle jooksma. Naine ei oska aga aimatagi, missuguseid uusi mõtteid puhkus temas tegelikult tekitab ning kui põhjalikult see tema ja ta koolieelikust tütre elu muudab.Päike, saladused ja üks nägus võõras… Ruby Penhaligoni jaoks muutub peagi kõik.

Kolmekümneaastane Ruby on armastusega lõpparve teinud: draama, keerukate olukordade ja meestega on lõpp. Ta elab oma elu endale ja nii see talle meeldibki. Aga kogu ta maailm keeratakse pea peale, kui vanaema helistab uudisega, et ta armastatud keraamikaäri on põhja käimas ning ta võib oma kaunist väikesest Cornwalli majast mere ääres ilma jääda. Tal on vaja Rubyt, et ta tuleks tagasi Cornwalli olukorda päästma…

Indigo Coveʼi naasmine toob meelde mälestusi, mida Ruby parema meelega unustaks, aga ta on kindlalt otsustanud oma vanaema kodu päästa. Suvekuumuse kasvades suureneb ka Ruby pinge ja tal on vaja kuidagi tähelepanu hajutada. Kuid sõna otseses mõttes kokku jooksmine Gabe Roskillyga, kes on kohaliku pruulikoja seksikas ja mõtlik omanik, polnud osa ta plaanist...15-aastane Anna Elisabeth on täiesti tavaline tüdruk – nagu mõni su sõber, pinginaaber või sina ise. Miskipärast on ta aga sattunud kahe klassiõe pilkealuseks. Kas tõesti on asi selles, et tal pole olnud veel ühtegi suhet?

Oma lemmik on Annal poiste hulgas küll ja tal poleks midagi selle vastu, et temaga välja minna, aga … siis hakkab temaga käima hoopis Anna söömishäiretega võitlev sõbranna. Tüdrukute omavahelised suhted lähevad seetõttu aina keerulisemaks, kuni lõpuks saabub ootamatu lahendus.

Kui palju kahju võib teha või milliste tagajärgedeni viia üksainus salaja tehtud piinlik foto, kui see valede inimeste kätte satub? Milleni võib viia netikiusamine ja mida on ohver ‒ ja tema sõbrad ‒ valmis tegema, et sellele vastu seista?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar